|
Wynik super, gra momentami wyglądała bardzo przyzwoicie, a trzeba wziąć poprawkę na zmrożoną murawę. Nowi na razie wyglądają dobrze. Z pozostałych to tragedią jest lewy obrońca Paljic, lepszy przeciwnik z pewnością wykorzysta te jego kiksy. No i trzeba mieć nadzieję, że odpali nam Genkov...
K* tak sobie myślę jakbyśmy mieli w składzie Brożków i tych nowych co ściągnięto to LM z palcem w dupie. W każdym razie z tym składem co teraz mamy mistrzostwo jest realne.
|