Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#601
Stary 25.02.2011, 23:07
Wynik super, gra momentami wyglądała bardzo przyzwoicie, a trzeba wziąć poprawkę na zmrożoną murawę. Nowi na razie wyglądają dobrze. Z pozostałych to tragedią jest lewy obrońca Paljic, lepszy przeciwnik z pewnością wykorzysta te jego kiksy. No i trzeba mieć nadzieję, że odpali nam Genkov...

K* tak sobie myślę jakbyśmy mieli w składzie Brożków i tych nowych co ściągnięto to LM z palcem w dupie. W każdym razie z tym składem co teraz mamy mistrzostwo jest realne.
Odpowiedz cytując