Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 25.02.2011, 23:05
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Nie może grać w naszej kadrze.
Na jakiej podstawie to napisałeś ? ... w myśl nowych przepisów może.
Maor zagrał jeden towarzyski mecz. Sam zawodnik wypowiadał się, że liczy na to iż go trener kadry Izraela dostrzeże na polskich boiskach.
Odpowiedz cytując