leszekm_ napisał(a):

|
Nie może grać w naszej kadrze.
|
Na jakiej podstawie to napisałeś ? ... w myśl nowych przepisów może.
Maor zagrał jeden towarzyski mecz. Sam zawodnik wypowiadał się, że liczy na to iż go trener kadry Izraela dostrzeże na polskich boiskach.