Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 25.02.2011, 23:04
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Melikson numer jeden dziś, a poza tym pozytywnie zaskoczył mnie Wilk, wytrzymał presję bycia kapitanem i zagrał bardzo dobrze.
To Ty bez urazy chyba od tej rundy oglądasz mecze Wisły? Wilk mógł zaskakiwać pół roku temu gdy godnie zastąpił Sobola. Dziś to chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości , że zawodnikiem od Radka gorszym nie jest - Sobol co najwyżej może górować doświadczeniem.
Odpowiedz cytując