JacobCFC napisał(a):

|
Dla mnie Melikson numer jeden dziś, a poza tym pozytywnie zaskoczył mnie Wilk, wytrzymał presję bycia kapitanem i zagrał bardzo dobrze.
|
To Ty bez urazy chyba od tej rundy oglądasz mecze Wisły?

Wilk mógł zaskakiwać pół roku temu gdy godnie zastąpił Sobola. Dziś to chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości , że zawodnikiem od Radka gorszym nie jest - Sobol co najwyżej może górować doświadczeniem.