|
Na Reymonta to raczej specjalnie już nikt nawet nie pojedzie po remis tylko po najmniejszy wymiar kary , bo dwie drużyny , który niby miały nas zepchnąć na czwarte miejsce to jakoś im granie nie wychodzi . Nie wiem jak wy , ale remis pasiaków z legionistami uznaję za dobry prognostyk , że Legia gra jak Wisła za Skorży piłka do lepszego pierwszego napastnika . Lech to gra w tej chwili wapno .
|