Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8397
Stary 25.02.2011, 22:59
Pasieka to bardzo dobry trener według mnie. Arka kadrowo najsłabsza w lidze a gra naprawdę porządną piłkę, szczególnie w obronie. Problem w tym, że tam nie ma nawet pół napastnika
Odpowiedz cytując