Witam kibicow Wisly !
Ogladalem mecz w TV i uwazam, ze zwyciestwo zasluzone. Jak wiemy, ze sledziami jakos wam nie idze. Co mecz to wynik 1:0

ale co tam, wazne, ze zwyciestwo. Wislacy mieli dobre kilka 100% okazji i wynik powinien byc wyzszy. Jeszcze na dodatek sedzia nie podyktowal moim zdaniem ewidentnego karnego.
Co do nowych zawodnikow Wisly to uwazam, ze Melikson spisal sie najlepiej, po tym moim zdaniem Jaliens ktory wie gdzie sie ustawic itp. Ogolnie obrona bez blednie moim zdaniem. Co do najlepszych na boisku to mysle, ze to byli wlasnie Melikson, Malecki oraz Kirm. Ogolnie Kirm byl wszedzie i dawal z siebie wszystko.
Co do trybun to doping sledziuchow uwazam za OK choc momentami bardzo przecietnie. Dobre kilka razy bardzo slyszalni tez Wislacy. Ogolnie nie wiedzialem, ze arka ma takie kompleksy wobec was i nas czyli Lechii. Myslalem, ze tylko kibice Cracovii maja takie duze kompleksy ale jak widac, mylilem sie

Ogolnie takie spiewanie ''Trojmiasto jest nasze'' przez nich to uwazam za bez sensowne. Spiewanie tego na sile i tak nie zmieni tego co sie dzieje w Trojmiescie jak i na Pomorzu.
Mam nadzieje, ze byl to pierwszy krok do spadku arki bo uwazam, ze taki klub jak arka nie powinien byc w ekstraklasie ! Za wysokie progi
ps. SZACUN ''MALY'' ZA KOSZULKE
