|
Z tymi emotami to kiedys wstawialem ich wiecej... w tej wypowiedzi nie bedzie zadnej, bedzie tylko "hehe"... hehe.
Hubnik niezle wyglada, ale sie zobaczy jak to dalej bedzie, na dzisiaj widac ze moze byc swietnym zawodnikiem jak na nasza kopana.
Co do reki to pokazywali kilka razy zlepek akcji i dwa razy nawet nie pokazali tej akcji calej, tylko faul Astiza.
Borysiuk faulowac musi czasami, taka rola def mida ale trzeba czasami pomyslec jak tego goscia skosic, a z tym u Ariela cienko.
No i ten przez wielu wysmiewany Malecki daje Wisle 3 punkty, teraz pytanie : Po ilu meczach Wisly, w ktorych Malecki bedzie zachowywal sie egoistycznie znowu zaczna sie teksty by go wy...no wywalic ? Stawiam na max 3 spotkania.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|