Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8394
Stary 25.02.2011, 22:52
Wiecie co. Po pierwsze Hubnik faktycznie wygląda na kogoś, kto wie co robi. Od poczatku mi tak wyglądał. Miałem przeczucie, że Legia nie pozostanie z totalnym marazmem. Teraz zamiast bramkarza ratującego dupę będą mieli napierdalacza goli.
Po drugie, może to nie było takie głupie, że Beret tyle czekał z transferami. Tak pół żartem pół serio nie zdążyli za długo pobyć na "przygotowaniach" Skorzy, gdzie pewnie oduczyłby ich grać w piłkę. A tak mają dobrych od razu do gry przynajmniej na te rundę.

PS. Kreseq, im bardziej jesteś zirytowany tym więcej emotek wstawiasz, zauważyłeś ? Podobno Chinczycy jak się śmieją to się denerwują hehe
..
Odpowiedz cytując