Cytat:
Na plus Melikson, Małecki, Wilk ---> ta trójka dzisiaj grała świetnie, meleks faktycznie stylem biegania jest bardzo podobny do Messiego, dziś zabrakło mu tylko pozycji strzeleckiej; Wilk był dziś nie do przejścia , jak Sobol z najlepszych lat; a Mały choć dużo tracił, pokazał, że jest w stanie samodzielnie wygrywać mecze
|
chłopie, akurat gdyby nie bramka, to Mały zanotował kiepskie spotkanie...
ale jak to często bywa, decyduje jedno genialne zagrania, dla którego warto niektórych trzymać na boisku...
mi się przypomniały spotkania z Polkowicami i Świtem (pamięta ktoś?

) grane również na początku, które ledwo co wygraliśmy po dość dobrej grze, kiedy to dołączyło do nas paru grajków (m.in. Kłos, Majdan itd), którzy od razu weszli do pierwszego składu i było widać, że z czasem ta gra będzie się napędzać, tak będzie i teraz, każdy mecz działa na naszą korzyść, JJBG!!!
