Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 25.02.2011, 22:51
Cytat:
Na plus Melikson, Małecki, Wilk ---> ta trójka dzisiaj grała świetnie, meleks faktycznie stylem biegania jest bardzo podobny do Messiego, dziś zabrakło mu tylko pozycji strzeleckiej; Wilk był dziś nie do przejścia , jak Sobol z najlepszych lat; a Mały choć dużo tracił, pokazał, że jest w stanie samodzielnie wygrywać mecze
chłopie, akurat gdyby nie bramka, to Mały zanotował kiepskie spotkanie...
ale jak to często bywa, decyduje jedno genialne zagrania, dla którego warto niektórych trzymać na boisku...

mi się przypomniały spotkania z Polkowicami i Świtem (pamięta ktoś? ) grane również na początku, które ledwo co wygraliśmy po dość dobrej grze, kiedy to dołączyło do nas paru grajków (m.in. Kłos, Majdan itd), którzy od razu weszli do pierwszego składu i było widać, że z czasem ta gra będzie się napędzać, tak będzie i teraz, każdy mecz działa na naszą korzyść, JJBG!!!
Odpowiedz cytując