|
Genkov- ogólnie sprawny, dość dynamiczny, silny i zwinny. Myślę, że może być podobnej klasy co Brożek, mam nadzieję, że w lepszych warunkach atmosferycznych będzie miał więcej sytuacji.
Sivakov- Ogólnie w meczach u siebie moim zdaniem jeżeli ma grać to właśnie za Wilka/Sobolewskiego. Na wyjazdach można próbować tak jak dzisiaj.
Melikson- dobry, ale napewno będzie jeszcze lepszy na normalnym boisku kiedy piłka się będzie słuchać.
Jaliens- bardzo dobry, pewny.
Pareiko- ok
Jak narazie to wydaje mi się, że Chavez może nie wygrać rywaliacji z Bunozą.
Cikos słaby wg. mnie... Czekam na tego Eryka z meczu z Legią, chociaż asysta się chwali
Podsumowując było widać w pierwszej połowie dobry pomysł na grę, tyle że nie w tych warunkach.
|