Dopiero teraz w C+ pokazali dokladnie powtorke i w sumie to nie calym obwodem pilka przeszla, chociaz wielu sie upiera ze tak na styk
Nie wspominali jednak o rece mudzina i spalonym

Coz za profesionalizm. Do tego tekst o sprawiedliwym remisie mnie rozwalil
CO do IV to dolaczyl juz do kolegow bo go zwolnili po badaniach.
Cale szczescie bo myslalem ze po stracie przytomnosci bedzie goraco.
PS: Bramkarz Cracovii mial dobry dzien, beda z niego ludzie
