Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8387
Stary 25.02.2011, 22:43
Dopiero teraz w C+ pokazali dokladnie powtorke i w sumie to nie calym obwodem pilka przeszla, chociaz wielu sie upiera ze tak na styk

Nie wspominali jednak o rece mudzina i spalonym Coz za profesionalizm. Do tego tekst o sprawiedliwym remisie mnie rozwalil

CO do IV to dolaczyl juz do kolegow bo go zwolnili po badaniach.
Cale szczescie bo myslalem ze po stracie przytomnosci bedzie goraco.

PS: Bramkarz Cracovii mial dobry dzien, beda z niego ludzie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując