Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 25.02.2011, 22:42
Wilk zagrał bardzo dobrze. Mam duży szacunek do twardo grających zawodników. Jeśli będziesz to czytał Czarek, życzę Ci abyś już niedługo grał pierwsze skrzypce w Wisełce. Sobol jeszcze chwile pogra, a później mam nadzieję, że godnie go zastąpisz.
Maor klasa, oby nam tak w każdym meczu grał, albo nawet i lepiej
Mały, szacun Wiślaku!
What's new?

Odpowiedz cytując