Wilk zagrał bardzo dobrze. Mam duży szacunek do twardo grających zawodników. Jeśli będziesz to czytał Czarek, życzę Ci abyś już niedługo grał pierwsze skrzypce w Wisełce. Sobol jeszcze chwile pogra, a później mam nadzieję, że godnie go zastąpisz.
Maor klasa, oby nam tak w każdym meczu grał, albo nawet i lepiej

Mały, szacun Wiślaku!