|
Co do nieuznanej bramki Legii to piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej więc nie wiem o co wam chodzi... Reszty sytuacji nie komentuję bo nie widziałem całego meczu. Ciekawie nam się zaczęła runda wiosenna, oby tak dalej.
PS. Mam nadzieję, że Vrdoljakowi nic poważnego się nie stało bo nieciekawie to wyglądało.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|