Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8385
Stary 25.02.2011, 22:38
Co do nieuznanej bramki Legii to piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej więc nie wiem o co wam chodzi... Reszty sytuacji nie komentuję bo nie widziałem całego meczu. Ciekawie nam się zaczęła runda wiosenna, oby tak dalej.

PS. Mam nadzieję, że Vrdoljakowi nic poważnego się nie stało bo nieciekawie to wyglądało.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując