Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8384
Stary 25.02.2011, 22:37
Po Cracovii nie spodziewałem sie tak dobrego meczu, szczelic Legii 3 bramki Za brakło im szczęścia, wychodząc na prowadzanie i po chwili remisować coś nie tak Dla nich każde spotkanie walka o przetrwanie, ciekawy będzie ich następny mecz
Odpowiedz cytując