|
Rodzi nam się nowa WISŁA budowana pod okiem ( nareszcie) prawdziwych fachowców. Transfery takie jakie klub przeprowadził w jednym oknie transferowym to nie pamiętam że hoho. Mamy całkiem inną odmienioną drużynę z piłkarzami którzy chcą wygrywać. Teraz powoli pogoda zacznie się poprawiać a chłopaki bardziej zgrywać więc może być tylko lepiej.
|