Mecz bardzo trudny, jak zawsze w Gdyni, do tego fatalne warunki pogodowe, a mimo to ładna gra i zwycięstwo. Tylko się cieszyć
U mnie na plus przede wszystkim Małecki- bramka na wagę trzech punktów, zadziwia mnie jego odpornośc psychiczna- bluzgi kibiców na każdym trudnym terenie koncentrują się na jego osobie, a on robi swoje.
Melikson - świetnie pod każdym wzgledem- szybkość, technika, przegląd pola i zaangażowanie.
Wilk- przy nim występ Sivakova wypadł blado, twarda gra , odbiory, pokazał, że ma ochotę na stałe zagościć w pierwszej 11
To moja najlepsza trójka meczu- poza tym solidnie Pareiko, Jaliens, Chavez, Cikos, Genkov
Słabiej Paljic i Kirm
Ogólnie bardzo pozytywne wrazenia po meczu, oprócz sędziego- niepodyktowany karny i skąd te 5 minut
