Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 25.02.2011, 22:31
Mecz bardzo trudny, jak zawsze w Gdyni, do tego fatalne warunki pogodowe, a mimo to ładna gra i zwycięstwo. Tylko się cieszyć

U mnie na plus przede wszystkim Małecki- bramka na wagę trzech punktów, zadziwia mnie jego odpornośc psychiczna- bluzgi kibiców na każdym trudnym terenie koncentrują się na jego osobie, a on robi swoje.

Melikson - świetnie pod każdym wzgledem- szybkość, technika, przegląd pola i zaangażowanie.

Wilk- przy nim występ Sivakova wypadł blado, twarda gra , odbiory, pokazał, że ma ochotę na stałe zagościć w pierwszej 11

To moja najlepsza trójka meczu- poza tym solidnie Pareiko, Jaliens, Chavez, Cikos, Genkov

Słabiej Paljic i Kirm

Ogólnie bardzo pozytywne wrazenia po meczu, oprócz sędziego- niepodyktowany karny i skąd te 5 minut
Odpowiedz cytując