Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
6407
25.02.2011, 22:30
LukaszK111
napisał(a):
"Jak to jest byc kibicem lecha
To tak jak z waleniem konia niby przyjemne ale wstyd sie przyznac..." ;]
A wiesz czym sie różni Juventus od Legii ? Juventus to stara dama a Legia to stara ku*rwa
Odin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Odin