Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6407
Stary 25.02.2011, 22:30
LukaszK111 napisał(a):Wyświetl post
"Jak to jest byc kibicem lecha To tak jak z waleniem konia niby przyjemne ale wstyd sie przyznac..." ;]
A wiesz czym sie różni Juventus od Legii ? Juventus to stara dama a Legia to stara ku*rwa
Odpowiedz cytując