tommiyacht napisał(a):

kreseq, to chyba nie widziales tego co u nas sedzia odwalał. Widziales kiedys zeby doliczony czas trwal zamiast zalozonych 3 minut - 5 minut (nie bylo w doliczonym jakis mega przerw).
|
Już nie przesadzaj, Melikson z półtora minuty to luzem leżał na boisku. A karny owszem był, ale jak to widać dopiero na dokładnych powtórkach. Ponadto błedów nie robił zbytnio.
PS. Tylko mi Hubnik z pyska przypomina starego dobrego Nędzę?