Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 25.02.2011, 22:21
Piszecie o Patryku, o Siergieju, o Maorze że fajnie!!! Zgadzam się ale dorzuciłbym tutaj jeszcze WILKA... Przecież Wilk też grał bardzo, bardzo dobrze dzisiaj!!!
Odpowiedz cytując