Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20969
Stary 25.02.2011, 22:17
Wam też muli neostradę? wie ktoś co się dzieje? Podobno naprawiają coś, zna ktoś jakieś szczegóły? Szukałem w necie ale nic nie ma a dodzwonic sie trudno;/
Pod Wawelem Mistrza mamy znów!
Odpowiedz cytując