Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
Od: 05.2009
Offline
#
20969
25.02.2011, 22:17
Wam też muli neostradę? wie ktoś co się dzieje? Podobno naprawiają coś, zna ktoś jakieś szczegóły? Szukałem w necie ale nic nie ma a dodzwonic sie trudno;/
Pod
Wawelem
Mistrza
mamy
znów!
19dafi06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19dafi06
Znajdź inne posty napisane przez 19dafi06