Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8377
Stary 25.02.2011, 22:15
kreseq, to chyba nie widziales tego co u nas sedzia odwalał. Widziales kiedys zeby doliczony czas trwal zamiast zalozonych 3 minut - 5 minut (nie bylo w doliczonym jakis mega przerw).
Odpowiedz cytując