Wyświetl pojedynczy post
WojtisFcOlk
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 25.02.2011, 22:14
Bardzo podoba mi sie ten Melikson (jak źle to mnie poprawcie), ale ta wogóle to gra mi się podobała. Dwa supki uratowały arke.
I ten nowy bramkarz na poziomie nareszcie.
WISŁA

Wisla z Olkusza to najwiermiejsza jest dusza!
Odpowiedz cytując