Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
WojtisFcOlk
Member
Od: 01.2010
Skąd: Olkusz
Offline
#
526
25.02.2011, 22:14
Bardzo podoba mi sie ten Melikson (jak źle to mnie poprawcie), ale ta wogóle to gra mi się podobała. Dwa supki uratowały arke.
I ten nowy bramkarz na poziomie nareszcie.
WI
S
ŁA
Wisla z Olkusza to najwiermiejsza jest dusza!
WojtisFcOlk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WojtisFcOlk
Znajdź inne posty napisane przez WojtisFcOlk