Wyświetl pojedynczy post
fighter1906
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: ŻARN☆ÓWKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 25.02.2011, 22:11
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ładnie to wyglądało Melikson pod koniec trochę zgasł, ale prezentował się dzisiaj i tak fenomenalnie... co do Małeckiego, to z nim jak zawsze, 3/4 kibiców wkurza przez cały mecz swoja grą, ale często jedną akcją zmienia wszystko.
nie dziwię się,że trochę zgasł...
na taką grę miał prawo.
BRAWO MAŁY!BRAWO CAŁA DRUŻYNA!
Odpowiedz cytując