Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8376
Stary 25.02.2011, 22:11
Powiem szczerze ze mialem wyjebane na Cracovie, ale od dzisiaj zycze jej zeby spadla do A-Klasy a jej stadion z kibicami zostal zabetonowany na amen.

Tak jestem rozgoryczony bo o ile pierwsza bramka to blad Skaby ( na sile mozna by bylo podciagnac to pod faul i to bedzie w kontrowersjach ) o tyle dwie kolejne bramki to jest po prostu skandal. Nie chce mi sie opisywac kazdej z tych sytuacji, zobaczycie jak bedziecie chcieli i ocenicie.
Bramka dla nas nie uznana bo sedzia mial ....e na oczach, coz ...

Natomiast krzyki "Wypierdalaj" w momencie gdy Vrdoljak nieprzytomny lezy i wjezdza karetka swiadcza ze na stadionie bylo BYDLO. Zero szacunku dla tych szmat w pasiakach.

Wracajac do meczu. Pierwszy remis Astiz cofa sie w rozwoju, Skaba 2 razy ladnie broni ale wypluwa pilki i zawala bramki, Manu drewno do potegi i Czini powinien zostac wycofany z rozgrywek bo pomijajac fryzure cala reszta byla zenujaca.

Na plus Kelhar Hubnik Kucharz i Rzezniczak.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 25.02.2011 o godz. 22:17.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując