Powiem szczerze ze mialem wyjebane na Cracovie, ale od dzisiaj zycze jej zeby spadla do A-Klasy a jej stadion z kibicami zostal zabetonowany na amen.
Tak jestem rozgoryczony bo o ile pierwsza bramka to blad Skaby ( na sile mozna by bylo podciagnac to pod faul i to bedzie w kontrowersjach ) o tyle dwie kolejne bramki to jest po prostu skandal. Nie chce mi sie opisywac kazdej z tych sytuacji, zobaczycie jak bedziecie chcieli i ocenicie.
Bramka dla nas nie uznana bo sedzia mial ....e na oczach, coz ...
Natomiast krzyki "Wypierdalaj" w momencie gdy Vrdoljak nieprzytomny lezy i wjezdza karetka swiadcza ze na stadionie bylo BYDLO. Zero szacunku dla tych szmat w pasiakach.
Wracajac do meczu. Pierwszy remis

Astiz cofa sie w rozwoju, Skaba 2 razy ladnie broni ale wypluwa pilki i zawala bramki, Manu drewno do potegi i Czini powinien zostac wycofany z rozgrywek bo pomijajac fryzure cala reszta byla zenujaca.
Na plus Kelhar Hubnik Kucharz i Rzezniczak.