Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
marthens
Member
Od: 09.2004
Offline
#
513
25.02.2011, 22:09
Piękna sprawa
Ciężki mecz, ale ważne że do przodu
Brawo Małecki - pięknie odwzajemnione pozdrowienia dla gdyńskiej,chamidłowatej publiczności.
Amnezja Team.
marthens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marthens
Znajdź inne posty napisane przez marthens