Super !! Szczerzę, to myślałem, iż będzie remis, a tymczasem znowu w końcówce wyszarpaliśmy te bardzo cenne 3 pkt. No i weekend zaczyna się bardzo dobrze. Gratulacje chłopaki. Fajnie, że akurat mały, którego znów kibice nie oszczędzili strzelił tą zwycięską bramkę i co po niektórym zamknął usta. Jeszce raz wielkie gratulacje za to, że możemy spokojnie wyczekiwać następnego meczu
