Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#504
Stary 25.02.2011, 22:05
dobrze widziałem, czy małecki miał koszulke 'Pruszcz Gdański'? A potem jak odchodził z sektora gości do kamery: 'Wisła Tylko' - różne ma mecze, ale Wisłe zawsze ma w sercu i za to ma u mnie duży szacunek!

Odpowiedz cytując