Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
504
25.02.2011, 22:05
dobrze widziałem, czy małecki miał koszulke 'Pruszcz Gdański'? A potem jak odchodził z sektora gości do kamery: 'Wisła Tylko' - różne ma mecze, ale Wisłe zawsze ma w sercu i za to ma u mnie duży szacunek!
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13