Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8373
Stary 25.02.2011, 22:03
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Śmiem stwierdzić, że gdyby dzisiaj Małecki usiadł na ławce, to nie wiele byśmy stracili. Nie potrafię patrzeć na to, jak ten człowiek trzyma piłkę podczas, gdy na drugiej stronie wystawia mu się dwóch wolnych graczy. Jest okropnym samolubem, a co gorsza, jeśli jemu się nie poda, to żałośnie macha rękoma.
He he he...
the end
Odpowiedz cytując