|
Senior Member
Offline
|
#323

25.02.2011, 20:32
|
mic napisał(a): 
No to powrot do normy:
sedzia slepy pajac - nie daje ewidentnego karnego
sedzia tepy pajac - Maly dostal w jape, dostal w jaja i zostal wyciety - wolny dla Arki
Kirm w slupek - ehh
Jak na razie, po sparingach i po tym co dzisiaj - Sivakov cieniuuuutki
|
Liga wróciła 
Wisełko wygraj mecz...
|
|