Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
Od: 05.2004
Offline
#
3250
25.02.2011, 19:45
Czy na sopcascie będzie transmisja bo narażie widzę że nie
lotnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lotnik
Znajdź inne posty napisane przez lotnik