jaro1985r napisał(a):

|
Co do telebimów to zna ktoś wymiary naszych i tych z drugiej strony błoń? Takie same są?
|
Informacja z Gazety Krakowskiej, VIII.2010:
"...Urzędnicy podają, że telebimy będą miały wymiary 19,8 na 6,95 metrów. Nie wiadomo jednak, ile z tego będzie faktycznie stanowił ekran, a ile reszta konstrukcji, np. plansze pod reklamy.
Specjaliści z firmy Digital Outdoor, która od 1999 roku zajmuje się montażem telebimów przyjrzeli się przygotowanym miejscom pod ekrany na Wiśle. - Wygląda na to, że ekran będzie zajmował tylko środkową część konstrukcji. To oznacza, że jego powierzchnia to ok. 81 mkw. - mówi Marcin Śliwa, dyrektor techniczny z Digital Outdoor.
Ekran powinien mieć wymiary 14,08 na 5,76 metra..." /Bardzo dziwne proporcje, w rzeczywistości zapewne jest inaczej/
Na Legii 5,4 x 9,4m
Lech 8,1 x 14,4m
Cracovia, powierzchnia 24,58m2