Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17517
Stary 25.02.2011, 17:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
To wiadomo, ale co konkretnie mają jeszcze w tych wnętrzach do roboty? Czy koniecznie musi im to zająć kolejne pół roku? IT też jak sądzę nie trzeba montować przez kilka miesięcy, podobnie jak przygotowywać teren przed trybunami...
No nie pół roku tylko 3 miesiące. Co jest do zrobienie jeszcze to dokładnie nikt tu nie wie. Na zachodniej nie działają windy, schody ruchome, IT nie jest zrobione (tv przemysłowa i system biletowy- przynajmniej), na oko z 50% prac w podziemiach, szatnie są niezrobione, nie wiem czy te słupy podporowe będą tynkować i co będą kłaść na zjazdach - pewnie asfalt. Nie są zrobione drogi dojścia- tylko częściowo je wylali tak przed zachodnią jak i północną. A asfaltu nie wyleją dopóki będzie mróz
Na północnej do skończenia łazienki, częściowo malowanie ścian i docieplanie niektórych słupów . NIe ma sufitów podwieszanych. Nie są podłączone centrale wentylacyjne (znaczy wogóle ich narazie nie ma) i nie ma zakończeń wentylacji na elewacjach, nie ma ogrodzenia i kołowrotów i oczywiście IT do systemów biletowych i tv przemysłowej . Grzejników też nie dostrzegłem na zdjęciach więc pewnie ogrzewanie nie działa.
Odpowiedz cytując