Markus napisał(a):

To wiadomo, ale co konkretnie mają jeszcze w tych wnętrzach do roboty? Czy koniecznie musi im to zająć kolejne pół roku? IT też jak sądzę nie trzeba montować przez kilka miesięcy, podobnie jak przygotowywać teren przed trybunami...
|
No nie pół roku tylko 3 miesiące. Co jest do zrobienie jeszcze to dokładnie nikt tu nie wie. Na zachodniej nie działają windy, schody ruchome, IT nie jest zrobione (tv przemysłowa i system biletowy- przynajmniej), na oko z 50% prac w podziemiach, szatnie są niezrobione, nie wiem czy te słupy podporowe będą tynkować i co będą kłaść na zjazdach - pewnie asfalt. Nie są zrobione drogi dojścia- tylko częściowo je wylali tak przed zachodnią jak i północną. A asfaltu nie wyleją dopóki będzie mróz
Na północnej do skończenia łazienki, częściowo malowanie ścian i docieplanie niektórych słupów . NIe ma sufitów podwieszanych. Nie są podłączone centrale wentylacyjne (znaczy wogóle ich narazie nie ma) i nie ma zakończeń wentylacji na elewacjach, nie ma ogrodzenia i kołowrotów i oczywiście IT do systemów biletowych i tv przemysłowej . Grzejników też nie dostrzegłem na zdjęciach więc pewnie ogrzewanie nie działa.