r02 napisał(a):

Nie trzeba mieć karty kibica, żeby kupić bilet
|
Na razie nie trzeba mieć ale zachęcam do wyrabiania bo po pierwsze bez karty biletu przez internet nie kupisz a po drugie od nowego sezonu może być tak że tylko z kartą kibica będzie można kupić i zaczną się kolejki do wyrabiana.