Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8361
Stary 25.02.2011, 17:51
jova napisał(a):Wyświetl post
Skład jest bardzo dobry. Zawodzi trener. (...)
Dobry post, nic dodać, nic ująć.

1q2 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, ten klub jest zaprawiony w bojach, kupić awans czy nie spaść mimo ukończenia ligi na pozycji spadkowej nie stanowi problemu
Tylko kto miałby polecieć? Śląsk (Bytom, Chorzów, Zabrze) też ma dobre chody w PZPN, a sama Arka nie wystarczy.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 25.02.2011 o godz. 17:54.
Odpowiedz cytując