jova napisał(a):

|
Skład jest bardzo dobry. Zawodzi trener. (...)
|
Dobry post, nic dodać, nic ująć.
1q2 napisał(a):

Spokojnie, ten klub jest zaprawiony w bojach, kupić awans czy nie spaść mimo ukończenia ligi na pozycji spadkowej nie stanowi problemu
|
Tylko kto miałby polecieć?

Śląsk (Bytom, Chorzów, Zabrze) też ma dobre chody w PZPN, a sama Arka nie wystarczy.