Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4238
Stary 25.02.2011, 17:44
Tak jak pisałem o 16 szału nie było z biletami. Więc powinny być, a jak nie to na narożniki czyli na ten co chciałeś "D" będą raczej na pewno, wtedy i tak się zmieścisz w cenie.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując