Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie
Offline
#
4237
25.02.2011, 17:41
NHwiernyTS
napisał(a):
Nie możesz sobie wyrobić karty kibica za 10zł i kupić biletu za 11zł na G ? wyniesie Cię 21zł a kartę kibica masz na dwa lata.
Ale czy bedą jutro jeszcze bilety na sektor G?
Pismejker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pismejker
Znajdź inne posty napisane przez Pismejker