Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
 
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4237
Stary 25.02.2011, 17:41
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Nie możesz sobie wyrobić karty kibica za 10zł i kupić biletu za 11zł na G ? wyniesie Cię 21zł a kartę kibica masz na dwa lata.
Ale czy bedą jutro jeszcze bilety na sektor G?
Odpowiedz cytując