Pismejker napisał(a):

|
Czyli mając 30 zł do dyspozycji i nie posiadają bez karty kibica,ale z podbitą legitką nie powinno byc problemów z zakupem biletu?
|
Nie możesz sobie wyrobić karty kibica za 10zł i kupić biletu za 11zł na G ? Bądź 19zł na D jak chciałeś? Wyniesie Cię 21zł albo 29zł, a kartę kibica masz na dwa lata.