Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4235
Stary 25.02.2011, 17:40
Pismejker napisał(a):Wyświetl post
Czyli mając 30 zł do dyspozycji i nie posiadają bez karty kibica,ale z podbitą legitką nie powinno byc problemów z zakupem biletu?
Nie możesz sobie wyrobić karty kibica za 10zł i kupić biletu za 11zł na G ? Bądź 19zł na D jak chciałeś? Wyniesie Cię 21zł albo 29zł, a kartę kibica masz na dwa lata.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując