Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4227
Stary 25.02.2011, 17:24
Bez karty kibica chyba się nie da, musisz ją wyrobić. a cenę masz na stronie oficjalnej podane odpowiednią już do Ciebie.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując