Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
4227
25.02.2011, 17:24
Bez karty kibica chyba się nie da, musisz ją wyrobić. a cenę masz na stronie oficjalnej podane odpowiednią już do Ciebie.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS