Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
 
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4226
Stary 25.02.2011, 17:21
Pytanie od nowego ile by kosztował bilet na mecz z Podbeskidziem na sektor "D" bez karty kibica? Co musze zabrac ze sobą aby dokonac takiego zakupu?
Odpowiedz cytując