Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie
Offline
#
4226
25.02.2011, 17:21
Pytanie od nowego ile by kosztował bilet na mecz z Podbeskidziem na sektor "D" bez karty kibica? Co musze zabrac ze sobą aby dokonac takiego zakupu?
Pismejker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pismejker
Znajdź inne posty napisane przez Pismejker