Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 25.02.2011, 16:59
Patrzac na sklad Arki to powinnismy ich do zera ogolić

Ale ze jest to pierwszy mecz,mroz,itd tak naprawde ciezko cos przewidziec

strasznie jestem ciekawy co pokażą nowi,zwlasza Melikson i czy Genkov jest juz w pelni gotowy do gry,bo nadzieje na jego gre i co wazniejsze na jego bramki czekamy i to z napieciem .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując