|
Patrzac na sklad Arki to powinnismy ich do zera ogolić
Ale ze jest to pierwszy mecz,mroz,itd tak naprawde ciezko cos przewidziec
strasznie jestem ciekawy co pokażą nowi,zwlasza Melikson i czy Genkov jest juz w pelni gotowy do gry,bo nadzieje na jego gre i co wazniejsze na jego bramki czekamy i to z napieciem .
|