Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 25.02.2011, 16:26
Nie wydaje mi się żeby odwołali mecz. Pamiętacie jak Pyrusy grały w Poznaniu z Juventusem? Można było lepić bałwany na boisku, po prostu farsa, a mecz został rozegrany. I to w europejskich pucharach. Więc spokojnie, zagramy dziś z Arką na pewno.
Odpowiedz cytując