Flinston napisał(a):

|
panowie nie mówcie nawet szkoda tych ludzi którzy pojechali taki kawał drogi
|
Przy odczuwalnej -20 też chyba nie będą nasi aż tak żałować tego przełożenia i zamiast stać 4 godziny na sektorze to pojadą do Gdańska na melanż. Lepsze to niż marznięcie i oglądanie meczu na 0:0.