Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 25.02.2011, 16:24
Flinston napisał(a):Wyświetl post
panowie nie mówcie nawet szkoda tych ludzi którzy pojechali taki kawał drogi
Przy odczuwalnej -20 też chyba nie będą nasi aż tak żałować tego przełożenia i zamiast stać 4 godziny na sektorze to pojadą do Gdańska na melanż. Lepsze to niż marznięcie i oglądanie meczu na 0:0.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując