Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 25.02.2011, 16:07
Gdyby nasi kibice tam nie pojechali to przekładałbym bez zastanowienia.
Czas gra na naszą korzyść. Klub mógł o tym pomyśleć wcześniej i poprosić o przełożenie.
Odpowiedz cytując