Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8353
Stary 25.02.2011, 15:19
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Gąsiński wszak słaby jest okropnie. Nie tak spektakularny jak Cabaj ale bramkarz z niego żaden. Reszta to no name. Powiedzmy sobie szczerze, nikt dobry nie przychodzi do klubu, który jest na ostatnim miejscu z duża stratą punktową, i to w polskiej lidze.
Gąsiński w poprzednich sezonach delikatnie mówiąc nie błyszczał, ale poprzednią rundę miał bardzo bardzo dobrą, miał chyba tylko jeden słaby mecz, z Lechem w Poznaniu. Tak to należał do wyróżniających się bramkarzy, szczególnie w meczach u siebie wiele razy ratował Polonię. Poszedł do Cracovii za kasą, to chyba jest oczywiste - nawet w I lidze będzie zapewnie zarabiał więcej niż w Bytomiu.

Co nie zmienia faktu, że jest to bramkarz cabajowaty, tak samo zresztą jak ich drugi nabytek na tej pozycji, czyli Kaczmarek. No ale widać że mieli potrzebę pozbycia się Cabaja nawet nie ze względu na marne umiejętności, tylko po prostu potrzebowali wymiany warty głównie w szatni. Ogólnie z ich transferów ciekawie wyglądają Visnakovs (skoro został wypatrzony przez chyba najlepszego z rosyjskich średniaków, to coś to znaczy), Trivunovic (ograny w niezłym klubie rosyjskim), Struna (reprezentant młodzieżówki słoweńskiej) i Masaryk (ze względu bardzo udaną na przeszłość w Corgon Lidze). Ale Jurek ma też to coś, co sprawia że potrafi z polskich przeciętniaków wyciągnąć co się da, więc ich też nie skreślam. Ogólnie ciekawą mają teraz pierwszą jedenastkę, ale z ligi i tak polecą.
Odpowiedz cytując