Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8350
Stary 25.02.2011, 15:03
Remis albo zwycięstwo Cracovii byłoby dobre dla nas. Legia czy słaba czy nie punkty ciułać potrafi, a i zawodnicy w końcu mogą wypalić.
Cracovia to wielka niewiadoma. Jestem ciekaw jak to będzie dzisiaj wyglądać.
Odpowiedz cytując