|
Senior Member
Offline
|
|
Markus napisał(a): 
Zatem, podsumowując sytuację w dniu startu rundy wiosennej:
Czego na chwilę obecną brakuje na obu trybunach (zachodniej i północnej), aby mogły zostać oddane do użytkowania? Oczywiście, nie mówię o "odbiorach".
|
Tak ze 100 dni  ?
|
|