|
Wg mnie Szatałow nakupił tylu nowych zawodników, że nie ogarnie tego za bardzo.
Będzie żonglował składem i ustawieniem, a i tak wyjdzie z tego wielka siara. Cóż, jakoś zbytnio mnie to martwić nie będzie. Co najwyżej refleksja nad marnowaniem przestrzeni parkingowej.
|