Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8348
Stary 25.02.2011, 14:41
Wg mnie Szatałow nakupił tylu nowych zawodników, że nie ogarnie tego za bardzo.
Będzie żonglował składem i ustawieniem, a i tak wyjdzie z tego wielka siara. Cóż, jakoś zbytnio mnie to martwić nie będzie. Co najwyżej refleksja nad marnowaniem przestrzeni parkingowej.
Odpowiedz cytując