|
Pomijając Nasze spotkanie, ciekawie będzie w synagodze Razaka Filipika gdzie miejscowe Makkabi z 10 nowymi cyrankiewiczami zagra ze stołeczną Legią.
Wiadomo,ze o Makkabi nie ma co się rozpisywać ale ciekawe co prezenutuje nowy narybek
Bramkarze:, Szymon Gąsiński , Wojciech Kaczmarek .
Obrońcy:, Łukasz Nawotczyński , Bojan Puzigaća , Andraż Struna , Vule Trivunović .
Pomocnicy: Vladimir Boljević , Piotr Giza , Aleksejs Visnakovs
Napastnicy: Pavol Masaryk
Dyzma polskiej piłki powiedział kilka dni temu że Makkabi zostanie rewelacja jesli dokupią bramkostrzelnego napastnika.Kupili króla strzelców ligi słowackiej 2009.
Ciekawe jak w nowych jarmułkach zaprezentują się na tle Legii,gdyż większość z nich ma ponoć wyjść w pierwszym składzie.
Szkoda że ten mecz nie jest o 18.00
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|