|
Już nie moge się doczekać kiedy wyjdą na murawę a potem (mam nadzieje) zdemolują Arkę, personalnie wyglądamy nieźle więc powinno być dobrze z drugiej strony pierwszy mecz zawsze jest niespodzianką. Jeśli marzymy o mistrzostwie takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać!!!
|