Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 25.02.2011, 13:55
Już nie moge się doczekać kiedy wyjdą na murawę a potem (mam nadzieje) zdemolują Arkę, personalnie wyglądamy nieźle więc powinno być dobrze z drugiej strony pierwszy mecz zawsze jest niespodzianką. Jeśli marzymy o mistrzostwie takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać!!!
Odpowiedz cytując