|
Mam nadzieję że ta informacja o sprzedanych 5 tysiącach karnetów to nieprawda i bliżej jest do tych 8 o których ktoś wczoraj pisał i w sumie zejdzie koło 10 tysięcy. Jest jedna rzecz o której trzeba pamiętać i o których już tu pisano. Wisła ma masę kibiców dla których ważniejsze są imprezy, dyskoteki czy flaszka pod blokiem a dopiero na końcu mecz. Tak było jest i będzie. Są to ludzie którzy przypominają sobie o Wiśle kiedy przyjedzie Legia lub Lech albo kiedy gramy z Barceloną i nagle mają 200 złotych na bilet na jeden mecz czyli tyle ile teraz karnet na G. Tak na koniec, też uważam że karnety trochę za drogie ale dla Wisły jestem w stanie te pieniądze uzbierać czy jakoś wygospodarować bo było na to kilka miesięcy jak ktoś chciał to by dał radę.
|